Mega promocja na Wiedźmina!
- 2012-02-23 -

Dwie części gry Wiedźmin wraz z audiobookiem za jedyne 79,90 zł!

Stworzona w 2007 roku gra Wiedźmin to już obecnie kultowa produkcja, wysoko ceniona przez wszystkie znaczące media i miłośników gier role-playing z całego świata, Jej kontynuacja z 2011 roku utwierdziła ponad milionową rzeszę fanów, że CD Projekt RED to prawdziwi mistrzowie gier tego gatunku.

Firma CD Projekt oddaje w Twoje ręce wyjątkową kolekcję. To jedyne w swoim rodzaju, unikalne wydanie, przeznaczone dla największych miłośników gier i prozy Andrzeja Sapkowskiego. Zestaw zawiera grę Wiedźmin Edycja Rozszerzona, bogate, premierowe wydanie gry Wiedźm 2: Zabójcy Królów oraz audiobook z 5 najlepszymi opowiadaniami Andrzeja Sapkowskiego.

Nagradzane przez największe światowe media Wiedźmin i Wiedźmin 2, to ponad 100 godzin pasjonującej rozgrywki na najwyższym światowym poziomie. Przygotowany z rozmachem i nagrany przez znanych aktorów audiobook to ponad 10 godzin wciągającej opowieści, stworzonej przez jednego z najlepszych polskich pisarzy, Andrzeja Sapkowskiego.

Rzuć się w wir wspaniałej przygody i poznaj wszystkie tajemnice świata Wiedźmina! Sięgnij po unikalne wydanie najbardziej znanej na świecie, polskiej gry!

Powrót

Archiwum aktualności